Upresniť produkty

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Povianočná nočná dedinka
Originálny, abstraktný, ručne maľovaný obraz predstavujúci dedinku v povianočný čas. Podpísaný autorkou pod znakom DHAL. Maľované akrylom na plátne s dreveným rámom. Obraz nie je nutné zarámovať, farby sa tiahnu ...
195,00 
Modré pohladenie
Originálny ručne maľovaný, abstraktný obraz v modrých farbách. Obraz je na drevenom ráme podpísaný autorkou pod znakom DHAL. Je dostupný v dvoch variantoch a nie je nutné ho zarámovať.
40,00 
Ružovo-žltá fantázia
Originálny, abstraktný, ručne maľovaný obraz akrylom na plátno. Je podpísaný autorkou pod znakom DHAL. Obraz nie je nutné zarámovať, farba sa tiahne aj po okrajoch.
115,00 
Jarné zobudenie
Originálny, abstraktný ručne maľovaný obraz akrylom na plátne. Podpísaný autorkou pod znakom DHAL. Obraz nie je nutné zarámovať.
50,00 
Pochod komediantov v daždi
Originálny, abstraktný ručne maľovaný obraz akrylom a tušom na plátne. Odporúča sa obraz zarámovať. Je podpísaný autorkou pod znakom DHAL.
75,00 
Smoothie Dona Quijota
Originálny, abstraktný, ručne maľovaný obraz dostupný v dvoch kusoch, podpísaný autorkou pod znakom DHAL. Dve maliarske plátna na drevenom ráme. Obrazy nie je nutné zarámovať, farba sa tiahne aj po ...
65,00