Cena prepravy

Cena prepravy sa vypočítava automaticky podľa hmotnosti výrobku a je zobrazená na odsúhlasenie pri realizácii objednávky. Zatiaľ čo poštovné závisí od hmotnosti tovaru, balné je v réžii výrobcu, takže zaň neplatíte nič navyše.

Kompletný cenník prepravy nájdete na konci tejto správy.

Možnosti prepravy

Výrobky ponúkané v našom e-shope doručujeme 3 spôsobmi.

  1. Slovenská pošta

Klasická zásielka poštou (2. trieda). Tovar zasiela priamo výrobca, ktorý od nás obdrží Vašu dodaciu adresu. Výrobok zaslaný 2. triedou by Vám mal prísť do 2 pracovných dní. Výrobca Vám tovar zašle v rámci svojich možností čo najskôr od jeho vyhotovenia a o odoslaní Vás bude informovať správou.

  1. Kuriér
    Zásielky kuriérom zasiela výrobca. Cena za dodania tovaru sa vypočítava automaticky podľa hmotnosti produktu pri jeho zakúpení a je zvlášť uvedená pri zadávaní objednávky.
  2. Osobný odber
    Pri zvolení tejto možnosti si zákazník prevezme zakúpený výrobok priamo u výrobcu na základe vopred dohodnutého stretnutia sprostredkovaného cez HendiKup

Záruka

Ešte sa nám nestalo, že by výrobok prišiel poškodený. Ak by sa ale niečo také stalo, spravíme všetko pre to, aby sme situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

Možnosť vrátenia tovaru

Výrobok Vám nesedí? To nám je veľmi ľúto. Podľa zákona máte právo vrátiť nepoškodený a nepoužitý výrobok do 14 dní odo dňa doručenia. Bližšie informácie k možnosti vrátenia produktu nájdete na v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Kompletný cenník

Prehľad cenníku Slovenskej pošty (list/balík na poštu 2. trieda)

listlistlistbalík
do 100 gdo 500 gdo 1 kgdo 5 kg
0,65 €0,95 €1,65 €2,70 €