Posuvný prepínač

Vitajte na HendiKup

HendiKup – unikátny eshop, ktorého úspech a jedinečnosť záleží od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Chceme predstaviť šikovnosť komunity a dať jej možnosť prezentovať sa cez svoj jedinečný výtvor, alebo znalosť.

Máte otázky?

Nonstop okrem sviatkov Jasovská 3/A, 851 07 Bratislava +421949577777 ahoj@hendikup.sk

 Vierka 

Keď som mala rok, lekári oznámili mojej mame hroznú diagnózu: Infantilná spinálna atrofia I. typu, inak nazývaná aj Werdingova-Hoffamova. Taktiež jej povedali, že nikdy nebudem chodiť. Odvtedy sa mojou neodmysliteľnou súčasťou stal invalidný vozík. Napriek obmedzeniam však žijem plnohodnotný život. Chodila som na umeleckú školu na odbor propagačné výtvarníctvo. Rada komunikujem so svojimi známymi prostredníctvom internetu. Asi pred rokom som si našla novú záľubu – výrobu mydla. Keďže nemám toľko síl, pomáhajú mi moje sestry. Je to pre mňa čas plný zábavy kde môžem využiť svoju kreativitu a fantáziu.

Vierka Hriňáková - HendIkup - Vyrába voňavé mydlá
 Nikdy to nevzdávaj. 

ZA ZAROBENÉ PENIAZE CHCEM:
ísť na rehabilitačné liečenie, ktoré pomôže môjmu zdravotnému stavu, taktiež ich využiť na kúpu základných surovín na výrobu mydielok

AKO MA MÔŽETE PODPORIŤ:
Kúpou mydielok