Posuvný prepínač

Vitajte na HendiKup

HendiKup – unikátny eshop, ktorého úspech a jedinečnosť záleží od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Chceme predstaviť šikovnosť komunity a dať jej možnosť prezentovať sa cez svoj jedinečný výtvor, alebo znalosť.

Máte otázky?

Nonstop okrem sviatkov Jasovská 3/A, 851 07 Bratislava +421949577777 ahoj@hendikup.sk

Michal

 Michal 

Moja záľuba sa stala aj mojou prácou. Píšem knihy do ktorých sa snažím vkladať kúsky svojho vnútra a toho, ako vnímam svet.

Moje zdravotné obmedzenia sú veľké. Dýcham pomocou dýchacieho prístroja a svalová atrofia ma obmedzuje aj pri písaní kníh. Len pomocou myši vyťukávam na klávesnici písmenko po písmenku. V živote ma dokážu povzbudiť aj maličkosti, nedávno to bol citát, ktorý som čítal od J.K. Rowlingovej. „Život je ako príbeh – nie je dôležité, aký je dlhý, ale aký je dobrý.“

A aj napriek tomu, že sa nemôžem bez pomoci druhých hýbať, žijem svoj sen. Riskujem, pracujem, cestujem a často prekonávam rôzne prekážky, ktoré ma nezastavia. Moje obľúbené knihy sú od Joža Kariku. Jeho štýl písania ma nesmierne zaujal a otvoril mi oči, ako mám bez zábran hovoriť o danej téme.

Na rozhraní dvoch svetov | Kniha | Autor: Michal Škombár
Škombár Michal - Spisovateľ
 Snívam vo veľkom, nie v malom. 

ZA ZAROBENÉ PENIAZE CHCEM:
Cestovať. Chcem ešte viac spoznávať svet. Je to náročné, ale mám pri sebe rodičov a súrodencov, ktorí so mnou tieto cesty radi podnikajú.

AKO MA MÔŽETE PODPORIŤ:
Kúpou môjho románu Na rozhraní dvoch svetov.