Posuvný prepínač

Vitajte na HendiKup

HendiKup – unikátny eshop, ktorého úspech a jedinečnosť záleží od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Chceme predstaviť šikovnosť komunity a dať jej možnosť prezentovať sa cez svoj jedinečný výtvor, alebo znalosť.

Máte otázky?

Nonstop okrem sviatkov Jasovská 3/A, 851 07 Bratislava +421949577777 ahoj@hendikup.sk

Kika

 Kika 

Volám sa Kristína Vozárová. Mám 20. Narodila som sa ako zdravé dieťa ale zrazu na základnej škole mi začali slabnúť svaly. Zhoršenými výsledkami a častejšími pádmi sa prišlo na to že mám svalovú dystrofiu.

V mojom každodennom boji mi pomáha čierny humor, nebrať ten život až tak vážne a hlavne dokázať si spraviť srandu z mojej diagnózy. Čo mi vie najlepšie vylepšiť náladu je moja úžasná rodina, hudba, koncerty, kino, knihy,… Svalová dystrofia mi pár vecí zobrala, ale oveľa viac mi priniesla. Nespočetne mnoho zážitkov a hlavne to, že aj s hendikepom som sa mohla dostať ku športovaniu. Navštevujem paralympijské centrum a pravidelne hrávam stolný tenis.

Ale predovšetkým veľmi rada maľujem. Niekoľko rokov sa venujem maľbe akrylom a teraz sa učím novú techniku olejomaľby. Študujem na Univerzite Matej Bela v Banskej Bystrici, na Pedagogickej fakulte, odbor sociálna práca. Na tejto škole som sa dostala k programu DofE, prostredníctvom ktorého si rozvíjam zručnosti aj vo svojom talente a predovšetkým by som nechcela aby to neostalo len pri maľovaní. Chcela by som, aby výťažok, ktorý sa mi podarí predať z mojich obrazov,  mohla dať na dobrú vec – na Svetielko nádeje a Dobrý Anjel.

 Nikdy sa nevzdávaj (mám to aj vytetované na predlaktí) 

VÝŤAŽOK Z PREDAJA OBRAZOV CHCEM:
poskytnúť Dobrému Anjelovi a Svetielku nádeje.

AKO MA MÔŽETE PODPORIŤ:
Kúpou mojich obrazov.