Posuvný prepínač

Vitajte na HendiKup

HendiKup – unikátny eshop, ktorého úspech a jedinečnosť záleží od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Chceme predstaviť šikovnosť komunity a dať jej možnosť prezentovať sa cez svoj jedinečný výtvor, alebo znalosť.

Máte otázky?

Nonstop okrem sviatkov Jasovská 3/A, 851 07 Bratislava +421949577777 ahoj@hendikup.sk

 Jozef 

Ahojte. Volám sa Jozef Blšák, mám dvadsaťosem a som „čestným držiteľom“ Aspergerovho syndrómu. Som introvert, ktorému sa lepšie komunikuje písomnou formou, ako osobne, ale stretnutiam s dobrými priateľmi sa vždy poteším.

Strednú školu som navštevoval celých osem rokov. Ak by ma nelimitoval vek, možno by som tam bol dodnes. Ak by niekoho napadlo… nie, neprepadal som. Vždy som mal na vysvedčení nudu z jednotiek. Momentálne pracujem v detskom stacionári, kde sa podieľam na pomoci zdravotne znevýhodneným deťom a dospelým. Milujem hudbu, šport, sledujem politiku, ale úplne najradšej píšem. Tvorím svoju webovú stránku, prostredníctvom ktorej čitateľom umožňujem okrem iného i nazrieť do sveta, ktorého súčasťou je autizmus.

Presne s týmto úmyslom bola napísaná i kniha Za dverami číha život. Prvú časť, ktorá zachytáva dvanásť rokov môjho života napísala moja mama a záver som po šestnástich rokoch napísal ja. Chcel som tým dať vedieť svetu, že nič nie je také zlé, ako sa zdá. Ak niekomu vlejem nádej do života, budem len rád.

Jozef Blšák - spisovateľ
 Chcel som dať vedieť svetu, že nič nie je také zlé, ako sa zdá. 

ZAROBENÉ PENIAZE POUŽIJEM:
na svoj veľký sen – let teplovzdušným balónom.

AKO MA MÔŽETE PODPORIŤ:
Kúpou mojej knihy: Za dverami číha život.