Posuvný prepínač

Vitajte na HendiKup

HendiKup – unikátny eshop, ktorého úspech a jedinečnosť záleží od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Chceme predstaviť šikovnosť komunity a dať jej možnosť prezentovať sa cez svoj jedinečný výtvor, alebo znalosť.

Máte otázky?

Nonstop okrem sviatkov Jasovská 3/A, 851 07 Bratislava +421949577777 ahoj@hendikup.sk

 Eva 

Ahojte, volám sa Evka a tvorím pod značkou Kreacia 007 – colorful paper girl. Skončila som SŠ s maturitou odbor sociálno-výchovný pracovník. Mám ťažkú skoliózu a k tomu zníženú kapacitu pľúc. Aby toho nebolo málo, tak aj dysortografiu. Skoro pri všetkých bežných činnostiach potrebujem pomoc. Ale čo s voľným časom? Objavila som tvorenie, ktoré ma napĺňa. Keď som chcela získať viac skúseností, navštívila som nové kurzy, kvôli ktorým som musela vycestovať a tak som začala objavovať nové miesta a ľudí. Mnohí sa mi stali inšpiráciou pre moju tvorbu. Vyskúšala som skoro všetky techniky od dekupáže až po korálky, ale zo všetkého najviac som si zamilovala papier, pri ktorom je toľko možností, farieb a vzorov! Je pre mňa všetkým, lebo sa s ním dá robiť hocičo. Pozdravy, obálky, visačky alebo scrapbookové albumy. Či je to narodenie bábätka, alebo uchovanie nezabudnuteľných spomienok z výletov, rodinné fotoalbumy, alebo len tak možnosť potešiť blízkeho. Budem rada keď vás mojou tvorbou oslovím.

Dodatok od mojej mamy: “Evka je skvelé dievča plné nápadov a radosti z tvorenia, zdravotné postihnutie má od narodenia a v priebehu rokov sa jej stav dlho zhoršoval. Robili sme všetko, čo sa dalo a stále veríme, že si nájde svoje vysnené miesto v živote a budeme ju naďalej podporovať. Zložitý zdravotný stav jej neumožňuje zatiaľ žiadne zamestnanie a preto je táto príležitosť pre ňu aspoň určitá nádej, ako sa uplatniť na trhu práce. Je za ňu veľmi vďačná.”

Eva Karolová
 Keď tvorím, tak žijem. 

ZÁROBOK CHCEM:
investovať do ďalšieho vzdelávania a na zdokonalovanie sa v technike scrapbooking

AKO MA MÔŽETE PODPORIŤ:
Kúpou Ručne zdobenej obálky na darovanie peňazí