Posuvný prepínač

Vitajte na HendiKup

HendiKup – unikátny eshop, ktorého úspech a jedinečnosť záleží od kvality výrobkov, kvalitnej prezentácie a podpory ľudí so zdravotným (alebo iným) postihnutím. Chceme predstaviť šikovnosť komunity a dať jej možnosť prezentovať sa cez svoj jedinečný výtvor, alebo znalosť.

Máte otázky?

Nonstop okrem sviatkov Jasovská 3/A, 851 07 Bratislava +421949577777 ahoj@hendikup.sk

 Anka 

Volám sa Anna, žijem v Bratislave a na svet som prišla s vážnou srdcovou chybou. Napriek niekoľkým náročným operáciám a celoživotnej liečbe som presvedčená, že mám svoje zjazvené srdce na správnom mieste. Je mi blízka nielen moja rodina, manžel a syn, ale aj práca vedúcej školského klubu detí, poézia, hudba, divadlo, knihy a dobré filmy, ale asi najviac maľovanie.

Musím sa vyhýbať extrémnej záťaži a stresu, no práve pri tvorbe ručne maľovaných obrazov nachádzam to, čo najviac potrebujem – regeneráciu, pokoj a krásu. Najradšej maľujem vtákov. Sú symbolom slobody a voľnosti a napriek tomu, že sú mnohé z nich malé a krehké, vedia priniesť toľko krásy. Sama som temperamentný typ a tak aj moje obrazy sú dosť energické. Dostávam spätné väzby, že sa ľuďom páčia, čo ma veľmi teší.

 Som presvedčená, že mám svoje zjazvené srdce na správnom mieste. 

BIO:
37 / Bratislava / školstvo / nesmiem sa preťažiť

ZA ZÍSKANÉ PROSTRIEDKY CHCEM:
Kúpiť veľa farieb a tvoriť ďalšie obrazy

AKO MA MÔŽETE PODPORIŤ:
Kúpou mnou maľovaných obrazov