Novinka, Zo zákulisia

Nový klenot v našej literárnej sekcii: Limitovaná edícia knihy od talentovanej Kvetky Vanerkovej

S nesmiernou radosťou a hrdosťou vás informujeme o uvedení už ôsmej knihy od našej obľúbenej autorky na trh. Tento najnovší literárny počin je skutočným unikátom – limitovaná séria bola vytlačená v náklade iba 100 kusov, a to pri príležitosti slávnostného krstu.

Každý exemplár je nielen umeleckým dielom, pri ktorom sa naozaj nasmejete, ale aj zamyslíte (pozn. HendiKup). Čo je ale zaujímavé, je, že je ekologickým zázrakom. Kniha je totiž oblečená do exkluzívnej obálky s prímesou bavlny, ktorá jej dodáva jedinečný vzhľad a príjemný dotyk. Stránky knihy sú vyrobené z certifikovaného recyklovaného papiera, čo zdôrazňuje dôležitosť udržateľnosti a starostlivosti o našu planétu.

Táto výnimočná edícia je exkluzívne dostupná iba cez HendiKup a zakúpiť si ho môžete iba v našom e-shope.

Kúpou tejto knihy nielenže získate jedinečný literárny klenot, ale zároveň podporíte skvelú iniciatívu, ktorá pomáha umelcom so zdravotným znevýhodnením. Chceme vám dať vedieť aj to, že časť ceny z knihy ide na Kvetkinu ďalšiu podporu, čo jemne ovplyvňuje cenu. Ďakujeme, že to zohľadníte.

• • •

Čo hovorí autorka o sebe: “Tak. Ja som ako rozvetvený strom. Písanie kníh mi pomáha už veľa rokov. Som od počiatku samovydavateľka. Dokonca si dovolím tvrdiť, že knihu viem od napísania, grafiky, tlače, lepenia spraviť sama. Všetkých týchto povolaní som sa letmo aj zimno dotkla. Ale už okrem písania nechávam tieto kroky na profíkov.”

A o knihe: “Kniha vonia ako kniha voňať má. Je útla, ale nabombovaná rôznymi príbehmi z mojej pracovnej praxe. A verte, že nič nie je vymyslené.”