Návody

­čĄŁ Na┼ía spolupr├íca

HendiKup je platforma, ktor├í umo┼ż┼łuje podnika┼ą v malom a leg├ílne pred├íva┼ą v├Żrobky a slu┼żby na internete

HendiKup vznikol ako my┼ílienka zastre┼íi┼ą drobn├Żch v├Żrobcov so zdravotn├Żm znev├Żhodnen├şm, ktor├ş z r├┤znych d├┤vodov nem├┤┼żu pred├íva┼ą svoje v├Żrobky na internete. Zistili sme, ┼że mnoh├ş vyr├íbaj├║ kr├ísne v├Żrobky, ale nem├┤┼żu ich pred├íva┼ą online, preto┼że by to bolo neleg├ílne podnikanie. Preto ve─ża ─żud├ş ┼żia─ż vyr├íba “len tak do ┼íupl├şka” pr├şpadne pred├íva svoje v├Żtvory len v okruhu svojich priate─żov a zn├ímych. Toto sme s rozhodli zmeni┼ą a tak sme zalo┼żili HendiKup.
 
 

Základom spolupráce je dôvera

Tak, ako si ka┼żd├í firma vyber├í svojich dod├ívate─żov, aj my si vyber├íme na┼íich v├Żrobcov na z├íklade ur─Źit├Żch krit├ęri├ş. S vybran├Żmi v├Żrobcami n├ísledne budujeme dlhodob├Ż vz┼ąah zalo┼żen├Ż na d├┤vere. Aby sme mohli d├┤veru o─Źak├íva┼ą, najprv ju mus├şme sami preuk├íza┼ą. To rob├şme t├Żm, ┼że do na┼íich v├Żrobcov zainvestujeme nem├ílo ─Źasu, ├║silia a finan─Źn├Żch prostriedkov, aby sme ich ponuku ─Źo najviac zatrakt├şvnili.
├Üspe┼íne prerazi┼ą s predajom v├Żrobkov na internete dnes v├┤bec nie je jednoduch├ę. Internetov├Ż trh je pres├Żten├Ż. Z├íkazn├şk je netrpezliv├Ż a ─Źoraz n├íro─Źnej┼í├ş. N├íroky na webdizajn a vizu├ílnu prezent├íciu sa neust├íle zvy┼íuj├║. S├şce nebolo nikdy jednoduch┼íie zalo┼żi┼ą si vlastn├║ webstr├ínku, eshop alebo profil na soci├ílnych sie┼ąach tak, ako je to dnes, ale najv├Ą─Ź┼íie riziko online predaja tkvie v tom, ┼że ─Źlovek ve─żmi ─żahko zapadne v ponuke dal┼í├şch predajcov alebo in├Żch eshopov a nikto si ho nikdy nev┼íimne.
My v Hendikupe sme si toho vedom├ş a podnik├íme cielen├ę kroky na to, aby sme na┼íich v├Żrobcov zviditelnili. To sa ale nezaob├şde bez ├║vodnej invest├şcie z na┼íej strany.
 
 

Do na┼íich v├Żrobcov investujeme viac ako ktor├Żko─żvek in├Ż eshop pred├ívaj├║ci hand-made v├Żrobky

V┼íetky v├Żrobky pon├║kan├ę na webstr├ínke nech├íme profesion├ílne nafoti┼ą v ┼ít├║diu.
Na┼íi copywriteri upravia profilov├ę texty a popisy v├Żrobkov do profesion├ílnej a atrakt├şvnej podoby.
S v├Żrobcami rob├şme interview a ─Źl├ínky o nich propagujeme platenou reklamou na Facebooku
Na┼íi SEO experti zlep┼íia vyh─żadate─żnos┼ą nov├Żch v├Żrobkov na str├ínke v Google vyh─żad├íva─Źi
Investujeme do platenej Google reklamy a vytv├írame unik├ítne PPC kampane pre ka┼żd├ęho v├Żrobcu zvl├í┼í┼ą.
Z├║─Źast┼łujeme sa r├┤znych kult├║rnych akci├ş, kde zvidite─ż┼łujeme HendiKup a pred├ívame v├Żrobky na┼íich v├Żrobcov.
Oslovujeme r├┤zne organiz├ície a firmy a neust├íle h─żad├íme nov├ę mo┼żnosti predaja va┼íich v├Żrobkov.
V├Żrobcom poskytujeme adminstrat├şvnu a pr├ívnu ochranu pri predaji. Na na┼íom eshope m├┤┼żu leg├ílne pred├íva┼ą aj ─żudia bez ┼żivnosti a navy┼íe m├┤┼żu cez n├ís svoje v├Żrobky pon├║ka┼ą aj na fakt├║ru. Z├írove┼ł ich chr├ínime pred nesolventn├Żmi klientami t├Żm, ┼że najprv vy┼żadujeme od z├íkazn├şka platbu a a┼ż po jej prijat├ş na ├║─Źet vybavujeme objedn├ívku.
 
Tieto ─Źinnosti daj├║ z ─Źasov├ęho h─żadiska zabra┼ą. Ak by n├ím s nimi nepom├íhal t├şm expertn├Żch dobrovo─żn├şkov, nikdy by sme tieto slu┼żby neboli schopn├ş zaplati┼ą. Na┼íi dobrovo─żn├şci ale veria projektu rovnako ako my ver├şme vo v├ís. Berieme to ako invest├şciu do na┼íich ─żud├ş, ktor├í sa n├ím vr├íti pri ├║spe┼ínom predaji v├Żrobkov a predov┼íetk├Żm ┼í├şren├ş n├í┼ího posolstva, ┼że ─żudia so zdravotn├Żm znev├Żhodnen├şm vedia by┼ą u┼żito─Źn├ş a ┼íikovn├ş pre spolo─Źnos┼ą.
 
 

By┼ą ─Źlenom HendiKupu so sebou ale prin├í┼ía aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti

Bezbari├ęrov├í po┼íta ÔÇö k ┼ítandardnej doprave cez Slovensk├║ po┼ítu pon├║kame si m├┤┼że z├íkazn├şk zvoli┼ą aj doru─Źenie kuri├ęrom, ─Źo v praxi znamen├í, ┼że v├Żrobca nemus├ş ├şs┼ą odnies┼ą z├ísielku na po┼ítu, ale kuri├ęr si ju vyzdivhne u neho doma / v dielni. Ak m├í v├Żrobca probl├ęm s mobilitou a najrad┼íej by v┼íetky z├ísielky vybavoval kuri├ęrom, vieme mu z ponuky dopravcov odstr├íni┼ą Slovensk├║ po┼ítu a doprava tak bude prebieha┼ą len kuri├ęrom.
Finan─Źn├ę poradenstvo ÔÇö na┼íich v├Żrobcov sa sna┼ż├şme chr├íni┼ą pred ak├Żmko─żvek rizikom straty kompenza─Źn├Żch pr├şspekov. Viac info TU.
Osobn├í ├║─Źas┼ą na predajn├Żch akci├ích ÔÇö na┼íi v├Żrobcovia pred├ívaj├║ svoje v├Żrobky na akci├ích bez n├íroku na prov├şziu a z├írove┼ł reprezentuj├║ HendiKup a ostatn├Żch v├Żrobcov, ktor├Żm zdravotn├Ż stav nedovo─żuje sa podobn├Żch akcii z├║─Źastni┼ą.
Predaj v├Żrobkov firemn├Żm klientom ÔÇö HendiKup nepred├íva v├Żrobky len pas├şvnou formou cez webstr├ínku hendikup.sk, ale akt├şvne buduje vz┼ąahy s firmami a pon├║ka im komplexn├ę bal├şky v├Żrobkov a slu┼żieb. Pr├íve cez firemn├Żch z├íkazn├şkov, ako napr. IBM, VUB alebo Profesia, pl├ínujeme zabezpe─Źi┼ą v├Ą─Ź┼í├ş odbyt na┼íich v├Żrobkov.
 
 

Financovanie HendiKupu formou sociálneho podnikania

Hendikup zatia─ż financujeme z pr├şspekov 2% z dan├ş, individu├ílnych pr├şspevkov od na┼íich sponzorov. N├í┼í t├şm pozost├íva len z jedn├ęho ─Źloveka platen├ęho na polovi─Źn├Ż ├║v├Ązok, zvy┼íok s├║ dobrovo─żn├şci venuj├║ci svoj ─Źas projektu bez n├íroku na odmenu.
Moment├ílne financovanie ale nie je dlhodobo udr┼żate─żn├ę, preto ver├şme, ┼że raz sa n├ím podar├ş preklopi┼ą HendiKup do ziskov├ęmu podnikate─żsk├ęho modelu, aby sa mohol projekt samostatne u┼żivi┼ą a nesk├┤r sa rozv├şjal.
N├í┼í podnikate─żsk├Ż model je zalo┼żen├Ż na prov├şzii z predaja v├Żrobkov. T├í je na ├║rovni 30 % z ceny v├Żrobku.
Fin├ílna cena v├Żrobku je tak na str├ínke hendikup.sk 130 % z ceny v├Żrobku, ktor├║ za dodanie v├Żrobku vy┼żaduje v├Żrobca.
Prov├şzia z predaja je tak pre n├ís odmena a motiv├ícia pom├┤c┼ą v├Żrobcom, aby toho cez na┼íu str├ínku predali ─Źo najviac. Uspe┼ín├Ż predaj predstavuje v├Żhru ako pre v├Żrobcu, tak i pre Hendikup.
 
 

Na┼íe hodnoty a o─Źak├ívania od v├Żrobcov

Vytvorili sme desatoro HendiKupu, ktor├ę v sebe nesie hodnoty a na┼íe o─Źak├ívania, pros├şme pre─Ź├ştajte si ich.

Ko┼í├şk

Zavrie┼ą
Zavrie┼ą
Za─Źnite p├şsa┼ą h─żadan├Ż v├Żraz ...
Scroll To Top