Návody

Ďalšie kroky

Ak výrobca a Hendikup súhlasia s podmienkami spolupráce, výrobca sa môže pustiť do nasledovných 3 krokov.

 

1. Administratíva

Neoddeliteľnou súčasťou našej spolupráce, bez ktorej by vlastne žiadna spolupráca právne ani nebola možná, ak výrobca nemá živnosť alebo firmu. Bez podpísanej zmluvy nemôžeme začať spracovávať profil a neskôr ho zverejniť.

A) Ak nemáš firmu/živnosť/chránené pracovisko = musíme spolu podpísať zmluvu o dielo
B) Ak máš firmu/živnosť/chránené pracovisko = nemusíš podpisovať žiadnu zmluvu — naša spolupráca je založená na ústnej obchodnej dohode, ale platia pre teba rovnaké pravidlá, ako pre ostatných výrobcov.

Zmluva o dielo

Vieme, že právne dokumenty sa ťažko čítajú a ľudia majú strach z toho, čo všetko sa skrýva v zložitých právnych formuláciách. Preto sme pre našich výrobcov pripravili verziu zmluvy s podrobnými komentármi, ktoré vysvetľujú tie najpodstatnejšie časti. Je v záujme nás všetkých, aby bol výrobca dôkladne oboznámený so všetkými právami a povinnosťami.

Odkaz na okomentovanú zmluvu o dielo.

Prečítal/a si si Rámcovú zmluvu? Ak áno, daj vedieť, a my Ti pošleme oficiálnu zmluvu na Tvoju adresu podpísanú z našej strany. Jedna kópia ostáva Tebe, druhú nám prosím pošli späť na našu adresu pri odosielaní vzorkových produktov.

2. Logistika

Poslanie vzorkových produktov

Vzorkové produkty potrebujeme na vytvorenie profesionálnych fotiek v štúdiu, ktoré neskôr nahodíme na web. Celý proces môže trvať aj 2 týždne od prijatia zaslaných výrobkov. Výrobky si po nafotení nechávame ako reprezentačné nepredajné vzorky a ukazujeme ich na rôznych výstavách, trhoch a iných akciách, vďaka čomu výrobca dostane možnosť prezentovať svoj výrobok aj tam, kde by sa mu to možno bežne nepodarilo. Ak by sa nám na nejakú akciu náhodou nepodarilo priniesť všetky naše skladové zásoby určené na predaj, vzorky produktov sa tam dostanú vždy a zákazníci budú mať tak možnosť si výrobok ponúkaný na internete minimálne vziať do rúk a “ohmatať” a na základe toho sa rozhodnúť, či si ho objednajú.

Vzorkové výrobky poprosíme poslať na túto adresu:

Občianske združenie go-ok
Jasovská 3/A
851 07 Bratislava
Slovenská republika

Vzorkové produkty berieme ako investíciu zo strany výrobcu, ktoré nám posielajú bez nároku na odmenu. Po odoslaní zmluvy a vzorkových výrobkov na našu adresu môžeš pomaly začať vypĺňať svoj online profil.

 

3. Online registrácia

Online registrácia výrobcu je posledný krok a bude vyžadovať trošku „umu“ a trpezlivosti. V nasledujúcej kapitole Ťa podrobne prevedieme celým registračným procesom. Na prvý pohľad to môže byť trochu komplikované, ale v skutočnosti je to celé jednoduchšie ako registrácia na sociálnych sieťach. Online registráciu odporúčame robiť v dobrej nálade a bez časového stresu, aby bolo možné si v pokoji premyslieť popis profilu a výrobkov. Naši copywriteri následne profil vyšperkujú do ideálnej textovej podoby, no bez Tvojich vstupov a prvotného textu sa nezaobídeme.

Košík

Zavrieť
Zavrieť
Začnite písať hľadaný výraz ...
Scroll To Top